هواپیمای «ای تی آر ۷۲ – ۶۰۰» بامداد یکشنبه ۲۹ بهمن حدود ساعت ۸ فرودگاه مهرآباد را به مقصد یاسوج ترک کرد و حدود ساعت ۸ و ۵۰ دقیقه از صفحه رادار ناپدید شد. در نهایت نیز اعلام شد این هواپیمای دوموتوره توربوپراپ که در پروازهای داخلی کوتاه برد مورد استفاده قرار می‌گیرد، در جنوب اصفهان به کوه دنا برخورد کرده است.

آتش سوزی در یک ساختمان اداری وزارت نیرو  واقع در خیابان ولی عصر با حضور به موقع آتش نشانی مهار شد. در این حادثه تنها ۲ شهروند دچار مشکلات تنفسی شده بودند که از سوی آتش نشان‌ها به نیرو‌های اورژانس تحویل داده شدند.

   مدل جدید مزارع خورشیدی که گیاهان سوخت زیستی و پنل های خورشیدی به طور مشترک در آن محل قرار گرفته اند می تواند به برداشت گیاهان با ارزش به موازات استفاده از انرژی خورشیدی منجر شود.

  نفت کش ایرانی حامل مایعات گازی پارس جنوبی برای شرکت هانوا توتال کره جنوبی بوده است. این شرکت محموله خود را به روش فوب از ایران خریداری کرده است. این نفت کش ایرانی در ۶۰ مایلی کره جنوبی تصادف کرده و دچار آتش سوزی شده است.

   به تازگی در شهر کوچکی در منطقه نُرماندی فرانسه با نام توروور-او پرچ( Tourouvre-au-perche ) اولین جاده خورشیدی جهان با 1000کیلومتر در دست تعمیر است، پروژه ای که دست اندر کارانش آن را وات وِی( wattway )می‌نامند.  
   معاون وزیرنیرو درخصوص انرژی مصرفی برج‌های تازه ساخت تهران گفت: پیشنهاد می‌شود شهرداری تهران برج‌های جدید راملزم کند تاحداقل ۱۰ درصد ازانرژی مصرفی خود را از طریق انرژی خورشیدی تامین کنند.