در پی آتش سوزی در مخزن سوخت پالایشگاه شهید تندگویان در تهران، سرپرست اورژانس کشور از آماده‌باش بیمارستان‌های هفت تیر و شهید مطهری و همچنین عوامل اورژانس تهران به منظور ارائه خدمات احتمالی خبر داد.

   در پی حادثه اسف بار ساختمان پلاسکو مشاور وزیر، مدیرکل بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) و پدافند غیرعامل وزارت نفت از آمادگی همه واحدهای آتش نشانی و اچ‎اس‌یی صنعت نفت برای کمک به عملیات آواربرداری و امداد و نجات ساختمان پلاسکو خبرداد.

   واردات سالانه نفت هند از ایران در سال 2016 بعد از سرگیری ناشی از لغو تحریم ها و بنا بر گزارش اعلام شده از سوی مؤسسه تامسون رویترز نشان از افزایش بی سابقه در این سال دارد.
   کارشکنی های صورت گرفته از سوی ترکمنستان در زمینه واردات گاز به ایران از این کشور سبب گردید که شرکت ملی گاز ایران با انتشار بیانیه ای رسمی، از قطع واردات گاز از این کشور خبر دهد و ضمن درخواست از عموم مشترکان شبکه گاز مصرفی برای رعایت اصول…
   دومین همایش ملی انرژی با حضور صاحب نظران ، اندیشمندان و محققان از سراسر کشور در تالار شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر در تاریخ 8 الی 9 دیماه 1395 برگزار شد.
   معاون جدید بیژن زنگنه در امور مهندسی، پژوهش و فناوری با صدور حکمی منصوب شد. در این حکم حبیب الله بیطرف از جانب وزیر نفت به عنوان معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری منصوب شد.