شاید شما هم جزو کسانی باشید که به شدت، به دنبال کاهش هزینه‌های خود هستید ولی واقعاً نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟

پرتال جامع انرژی1

با مشاوران انرژی خداحافظی کنید.
شاید شما هم جزو کسانی باشید که به شدت، به دنبال کاهش هزینه‌های خود هستید ولی واقعاً نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ شاید هم برای شروع با مشاوران مختلف در زمینه انرژی صحبت کرده‌اید و با توجه به هزینه بالای ممیزی انرژی و استقرار سیستم مدیریت انرژی، عطایش را به لقایش بخشیده‌اید. و البته شاید هم یک گام فراتر رفته اید، پروژه های ممیزی انرژی را انجام داده اید ولی در عمل با مجموعه‌ای از راهکارهای تئوری و پرهزینه مواجه شده‌اید که ماحصل آن فقط به کتابخانه شما اضافه‌شده است، بدون اینکه امکان اجرای عملی هیچ یک از این راهکارها برای شما فراهم باشد.
ما این بار یک‌ فرصت متفاوت برای شما ایجاد می کنیم. تربیت نیروهای داخلی در جهت انجام اثربخش پروژه‌های مرتبط با انرژی.
فرصت را از دست ندهید و با شرکت در دوره‌های آموزشی کارگاهی ما با حداقل هزینه، سکان پروژه‌های اثربخش در سیستم خود را به دست‌گیرید و بدین گونه به جای پرداخت هزینه سنگین به مشاوران، با تربیت نیروهای داخلی و حداقل نمودن هزینه مشاوره، در جهت اجرای راهکارهای عملی صرفه‌جویی در مصرف انرژی سرمایه‌گذاری کنید. لازم به ذکر است که این دوره‌ها توسط شرکت سامان انرژی با بیش از 15 سال سابقه مشاوره در زمینه ممیزی انرژی و استقرار سیستم مدیریت انرژی برگزار می‌گردد.
مطمئن باشید با شرکت در این دوره ها، دانش و مهارت شما در زمینه انرژی تا حدی بالا می رود که شما قادر به ممیزی انرژی و استقرار سیستم مدیریت انرژی در محل کار خود می شوید.

....................برای کسب اطلاعات دوره و ثبت نام کلیک فرمایید....................