کاربر گرامی

لطفاً شرایط و ضوابط زیر را به دقت مطالعه نمایید. استفادۀ شما از "پرتال جامع انرژی" به معنای مطالعه و پذیرش تمام این شرایط و ضوابط است.

1.قوانین حاکم بر پایگاه:

این پایگاه بر اساس قوانین جاری نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی و راه‌اندازی شده است و قوانین مالکیت معنوی و علا‌‌‌‌‌‌‌ئم تجاری جمهوری اسلامی ایران از آن حمایت می‌کنند.

2.محدودۀ شرایط:

این ضوابط و شرایط ناظر بر استفاده از پایگاه و ساختار فنی پایگاه و هر داده ای که روی آن بارگذاری شده و یا به واسطه این پایگاه در دسترس قرار گرفته است، می باشد.

3. اجازه به شما:

هرگونه استفاده یا نشر مطالب پرتال جامع انرژی با ذکر منبع سایت به آدرس اینترنتی www.energyenergy.ir مجاز است.

4. محدودیت‌های استفاده:

الف) هر کاربر می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و باید از ایجاد حساب‌های تکراری و جعلی خودداری نماید، در صورت احراز خلاف این موضوع پایگاه می‌تواند برای همیشه یا مدتی محدود، حساب کاربری را مسدود نماید.

ب) استفاده از پایگاه برای هرگونه هدف غیرقانونی یا خلاف شرایط و ضوابطِ اعلام شده، ممنوع است و پایگاه مسئولیت این قبیل بهره‌برداری‌ها را جزء مسئولیت فردی کاربران می‌داند.

و) هر یک از مقالات و آثار علمی موجود در پایگاه، تنها دیدگاه نویسنده و نشریه ای که در آن منتشر شده است را نمایندگی می‌کند و پایگاه در این ‌باره پاسخ‌گو نخواهد بود.

5. مسئولیت های کاربران مجاز در قبال مجوز استفاده:

الف) کاربران موظف به حفاظت از نام کاربری و رمز عبور خود هستند.

ب) هرگونه نقض قانون کپی رایت و قوانین پایگاه باعث پیگیری خواهد شد.

ج) ثبت هرگونه نظر خلاف شرع و قوانین جمهوری اسلامی تخلف محسوب شده و پایگاه می تواند اقدام به حذف یا ویرایش آن نماید.

6.حریم خصوصی:

پایگاه خود را متعهد به رعایت محرمانگی اطلاعات شخصی و حریم خصوصی شما می‌داند و تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار می‌بندد. مشخصات دسترسی و کاربری ثبت شدۀ شما در این پایگاه در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

7.روش ثبت نام و خرید آنلاین:

جهت ثبت سفارش و خرید آنلاین از منابع اطلاعاتی سایت، در ابتدا لازم است کاربر در سایت ثبت نام نماید. پس از ثبت نام، ایمیلی حاوی لینک فعال سازی به وی ارسال می گردد که با کلیک بر روی آن عملیات فعال سازی کامل می شود.

بعد از اقدامات ذکر شده کاربر می تواند با username و pass مربوطه خود در سایت وارد شده و اقدام به خرید نماید.